11. Seoske sportske igre „Kapla 2026.

OBJAVLJENO 23.6.2026.  |  AUTOR: Općina Vinica

GORNJE LADANJE – Udruga za sport i rekreaciju „Kapla” organizira 11. Seoske sportske igre „Kapla 2026.” koje će se održati u subotu, 27. lipnja 2026. godine, na terenima SRC-a „Kapla” u Gornjem Ladanju. Pokrovitelj manifestacije je Općina Vinica.

Početak sportskih igara predviđen je u 15 sati, a organizatori pozivaju sve mještane Gornjeg Ladanja i Općine Vinica da se pridruže sportskom i rekreativnom druženju koje je tijekom godina postalo tradicionalno okupljanje lokalne zajednice.

Uz sportska natjecanja, za posjetitelje će biti osigurana ugostiteljska ponuda s hranom i pićem po pristupačnim cijenama. Za najmlađe sudionike pripremljeni su napuhanci i drugi zabavni sadržaji.

Program će završiti zajedničkim praćenjem utakmice Svjetskog prvenstva između Hrvatske i Gane na velikom platnu.

Organizatori ističu kako je cilj manifestacije promicanje sporta, rekreacije i druženja te pozivaju sve zainteresirane da svojim dolaskom podrže još jedno izdanje Seoskih sportskih igara „Kapla”.

Seoske sportske igre „Kapla 2026.” održat će se 27. lipnja s početkom u 15 sati na SRC-u „Kapla” u Gornjem Ladanju.

Internet stranica koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost.