U srijedu, 16.04.2025. godine načelnik Općine Vinica dr.sc. Branimir Štimec prof. potpisao je ugovore sa predstavnicima udruga koje djeluju na području Općine Vinica za sufinanciranje provedbe programa i projekata udruga za 2025. godinu.
Za 2025. godinu iz Proračuna je za udruge izdvojeno 62.100,00 €, što je naviše do sada, a pravo na dodjelu sredstava dobilo je 11 udruga koje imaju sjedište u Općini Vinica i 6 udruga koje nemaju sjedište u Vinici, ali djeluju na području općine.
Načelnik Općine Vinica dr.sc. Branimir Štimec pozdravio je sve prisutne, uručio im ugovore i zahvalio se na dosadašnjem trudu i radu na raznim manifestacijama koje organizira općina.
Suradnja Općine Vinica sa udrugama izuzetno je dobra što se očituje kroz humanitarne i druge projekte koje su ostvarili zajedno promovirajući općinu i radeći zajedno na poboljšanju kvalitete života mještana Općine Vinica.